#День_матері #Коли_твоя_мама_вчитель

❤️❤️❤️
#День_матері
#Коли_твоя_мама_вчитель
Поділюся спостереженнями…
Якщо тобі пощастило й в тебе мама – учителька, ти повинен розуміти, що оцінки для тебе ніхто «випрошувати» не буде, а доводити вчителям, який ти «молодець, хороша дитинка, лапонька й зайчик» мусиш абсолютно сам; і якщо ти щось витвориш – батьків у школу точно не викликатимуть, бо вони й так тут. Тим, хто не в темі, буде дивно, але коли мама – учителька, щоб догукатися до неї, деколи варто покликати на ім’я по батькові – так точно буде швидше! І коли мама – учителька, школа у тебе не з 8-ї до 16-ї, а цілодобово, 12 місяців на рік і навіть після отримання атестата – у цьому можете бути абсолютно впевненими.
Якщо тобі пощастило ще більше, й в тебе мама – учителька мови, ти маєш бути готовим, що уявна червона ручка виправлятиме навіть банальну записку чи повідомлення в Telegram – навіть якщо сама мама цього не хоче… І рано чи пізно, та ти точно полюбиш читати – доведено!
АЛЕ!
Якщо тобі пощастило й в тебе мама – учителька, ти точно знаєш, що є люди, які не ділять дітей на своїх та чужих, завжди готові пожертвувати своїм вільним часом заради інших, зрозуміти їх і знайти для них слово підтримки, прийти на допомогу, якщо щось не виходить, навіть якщо треба пояснити це «енну» кількість разів.
А взагалі, відчуття того, що у світі є людина, у думках якої ти точно 24/7, до якої ти можеш звернутися у будь-який час доби, яка за тебе переживає набагато-набагато більше, ніж за саму себе – неймовірно круте і дуже відповідальне: так не хочеться підвести її!!!
Тож зі святом, мам!!! Поменше хвилювань і побільше радості!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *