Оголошуємо карантинний челендж “Досліджуй та ділись!”

Привіт, наші любі учні! Хто там сумує на карантині?)) А сумувати зовсім не варто, адже ми знову пропонуємо вам дещо цікаве!
Оголошуємо карантинний челендж “Досліджуй та ділись!”
Мій перший дослід доволі простий, але в той же час і вельми цікавий. Все, що потрібно для нього – кухлик води, купа олівців, пакет із застібкою та… один домашній кіт. Ну… він більше потрібний, звісно, для натхнення та гарної картинки 😉
Щодо челенджу:
– дивіться відео
– беріть приклад та обирайте безпечний дослід на свій смак, відтворюйте
– створюйте відео (або власноруч, або через TikTok)
– надсилайте
Good luck!
Для зворотнього зв’язку:
Viber – 0971557712
Telegram – Marchenko Alina
Email – alinaluchik532@gmail.com
Messenger – Аліна Марченко

Залишайтесь вдома!
На забувайте про навчання!
Творіть, пізнавайте нове! Не сумуйте!
І головне – будьте здорові!

"Досліджуй та ділись!"

Привіт, наші любі учні! Хто там сумує на карантині?)) А сумувати зовсім не варто, адже ми знову пропонуємо вам дещо цікаве!Оголошуємо карантинний челендж "Досліджуй та ділись!"Мій перший дослід доволі простий, але в той же час і вельми цікавий. Все, що потрібно для нього – кухлик води, купа олівців, пакет із застібкою та… один домашній кіт. Ну… він більше потрібний, звісно, для натхнення та гарної картинки 😉Щодо челенджу: – дивіться відео- беріть приклад та обирайте безпечний дослід на свій смак, відтворюйте- створюйте відео (або власноруч, або через TikTok)- надсилайтеGood luck!Для зворотнього зв’язку:Viber – 0971557712Telegram – Marchenko AlinaEmail – alinaluchik532@gmail.comMessenger – Аліна МарченкоЗалишайтесь вдома!На забувайте про навчання!Творіть, пізнавайте нове! Не сумуйте!І головне – будьте здорові!

Опубліковано Спеціалізована школа 2 інформаційних технологій Середа, 6 травня 2020 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *