Враження від онлайн навчання

ФЕДОРЕЦЬ ДАРІЯ 8Б
Онлайн-уроки мені дуже подобаються ось чим. По-перше, не треба рано вставати; по-друге, отримую за короткий час багато корисної інформації; по-третє, ніхто не заважає слухати урок; по-четверте, сподобалися домашні завдання й те, що одразу після виконання можна побачити правильні відповіді та розв′язання. Не подобається мені, коли «глючить» комп′ютер, а ти вже на 10 хвилин запізнився на урок. А також, що не зустрічаюся з однокласниками та вчителями. Сумую за рідною школою!


РИБАЛКО ІЛЛЯ 5А
Дякуючи Богу, на мою думку, наша школа найкраща, тому що вона зробила всі умови для того, щоб ми навчалися вдома. Мені дуже подобається моє навчання. Я пишу, читаю, вчу вірші й при цьому можу піти на кухню попити чаю.


ГАВВА ОКСАНА 10
Я не маю претензій до нашого дистанційного навчання. У нас є можливість спілкуватися з учителями і з’ясовувати деякі питання особисто. Взагалі дистанційне навчання – це досить зручно, адже всі завдання задаються наперед і є змога побудувати свій гнучкий графік виконання д/з. Єдиним недоліком є те, що іноді застосунки, з якими ми працюємо, можуть бути несправними.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *