Громадський звіт у рамках участі в проєкті «Інноваційні школи Черкащини»

Сьогодні в житті СШІТ № 2 відповідальний день – наш освітній заклад проводить громадський звіт у рамках участі в проєкті «Інноваційні школи Черкащини». Відомо, що наша школа відрізняється своєю сучасністю, експериментаторством, бажанням і змогою бути в тренді останніх освітніх новинок та технологій. Тож подивитися на інноваційну школу і ознайомитися з особливостями її функціонування прибули такі гості: заступник міського голови з гуманітарних питань Мар’яна Ніщенко, методист відділу перспективного педагогічного досвіду КНЗ «ЧОІПОПП Черкаської обласної ради» Наталія Воскобойнік, начальник міського відділу освіти Ольга Строкань, завідуюча методичним кабінетом Наталія Строкань, депутат міської ради Валерій Федорець й Ігор Ракітін та директори інноваційних шкіл Черкащини учасники проєкту. Директор школи Олена Вертипорох познайомила присутніх з особливостями роботи закладу, поділилася своїми мріями й презентувала відео про цікаві шкільні будні.
Наприкінці гості мали змогу відвідати уроки, перейняти інноваційний досвід та здійснити невелику екскурсію нашим освітнім закладом. Вражень, за їх словами, лишилося безліч. І вони всі позитивні.

Якщо ж ви маєте бажання віртуально познайомитися з нашою улюбленою СШІТ № 2, запрошуємо переглянути відео про наші шкільні будні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *