Науковий пікнік ЧДТУ у СШІТ №2

Який чудовий у нашій школі сьогодні день! Позитивний, пізнавальний, мегадушевний! «Науковий пікнік ЧДТУ у СШІТ №2»!
Викладачі одного з провідних закладів вищої освіти України упродовж дня презентували сшітівцям свої факультети та спеціальності, за якими проводиться підготовка студентів.
Наші учні мали унікальний шанс відвідати уроки фахівців ЧДТУ за власними смаками й уподобаннями. А вибрати було з чого. Адже стільки цікавинок, як сьогодні, пов’язаних із вибором майбутньої професії, інколи не вдається побачити навіть на Днях відкритих дверей.

У спортзалі, де розташувалася науково-пікнікова зона, від дитячих емоцій та іскорок в очах перехоплювало подих. Учні від малого до великого із неймовірним захватом розглядали наукові зони факультетів. Очевидно, ледь не кожен сьогодні визначився із вибором вищого навчального закладу.

Під час спілкування старшокласників із ректором Олегом Григором учні проявили непідробний інтерес до інформації про специфіку навчання і внз, про особливості вступної кампанії, перспективи професій тощо. Діалог був надзвичайно жвавим, учні все ніяк не могли відпустити гостя.

Тож цілком закономірно, що наприкінці «Наукового пікніка ЧДТУ» підписано Угоду про співпрацю між ЧДТУ, СШІТ №2 та Золотоніською міською радою. Присутні на заході Олег Григор, Юрій Лега, Віталій Войцехівський, Мар’яна Ніщенко та Ольга Строкань, не стримуючи емоцій, стверджували: «За такою співпрацею – майбутнє освіти. Партнерству ЧДТУ, СШІТ №2 та м.Золотоноші – бути!»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *