Проект “Здійсни мрію”

А ви знаєте, що незабаром наші мрії полетять у відкритий космос?
І це не фантастика, а дійсність, яка стане можливою вже 28 вересня, адже наша школа минулий навчальний рік розпочала із Всеукраїнського уроку мрії, приєднавшись до благодійного проекту телеканалу «1+1» «Здійсни мрію».

Упродовж року ми з вами училися відрізняти бажання від мрій, намагалися усвідомити значущість наших мрій та шукали шляхи їх досягнення. А щоб загадане збулося, зображували найпотаємніше на своїх малюнках. Потім ці малюнки були передані керівникам проекту «Здійсни мрію» на «1+1».

І тепер маємо неймовірну новину: 28 вересня о 20:00 з Києва, на Хрещатику, 36, відправиться світловий Промінь зі 100 тисячами малюнків дитячих мрій, у тому числі й із малюнками дітей нашої школи! Одночасно сигнал запуститься з найбільшого діючого радіотелескопу України у Золочеві, на Львівщині.

«Промінь відправиться в космос, пролетить 400 трильйонів кілометрів зі швидкістю 300 000 км/с і за сорок один світловий рік дістанеться планетної системи, на якій, імовірно, є життя, – зазначають організатори. – Сигнал в космосі буде перебувати вічність!»

Як бачите, наші з вами мрії вже зовсім скоро дістануться космосу, тож у кожного з нас вони обов′язково збудуться! Мрійте і будьте щасливими!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *