День святого Валентина

Із чим у вас асоціюється День святого Валентина? З листівками, цукерками, повітряними кульками, янголятами? Звісно! І найголовніше – із символом свята – серцем. Що таїть воно у собі? Які секрети тримає за сімома замками? Хто, крім вас, мав змогу ще доторкнутися до найсокровенніших струн вашої душі? Мабуть, ніхто. Адже у переважній більшості ми не готові ділитися своїми сердечними таємницями. Чи все ж готові, просто їх ніхто не запитує? Привідкрити завісу секретів дитячої душі був покликаний флешмоб “Поділися своїм серцем”, що відбувся у нашій школі напередодні Свята любові. Ця акція стала лейтмотивом усіх заходів, пов’язаних із Днем святого Валентина, адже діти із задоволенням розкривали таємниці своєї душі, малюючи за допомогою символів усе, що є найдорожчим для їхнього серця. Відрадно, що чільне місце тут займають сім’я, друзі, рідна школа, Україна, улюблені заняття музикою, танцями, малюванням, спорт… Багато хто зображував, звісно, і месенджері та соцмережі, що доводить цінність для сучасного юного покоління віртуального спілкування. Все ж таки покоління Z підростає:))

Протягом дня була створена символічна стіна освідчень «Зізнайся у коханні», на якій, окрім цитат відомих класиків про любов, учні та вчителі мали змогу залишити свої думки про кохання та зізнатися у прихильності один до одного. Також у холах були розміщені скриньки для закоханих «LOVE BOX», в яких всі охочі залишали привітальні валентинки, які згодом помічники святого Валентина романтичні амурчики вручали їх адресатам. 

А шляхом жартівливого жеребкування було утворено чотири пари, які отримали солодкі подарунки.

Традиційно окрасою нашої школи стала фотозона.

День закоханих — свято не лише для дорослих. В цьому впевнилися учні 3-Б класу, які провели сьогоднішній день весело, насичено і цікаво. Вони не лише влаштували квест «Знайди подарунок», а й обмінялися власноруч виготовленими. А для найрідніших матусь і татусів школярики приготували чудові подарунки-картини з солоного тіста. Гарний настрій і позитив сьогодні всім гарантовано!!!

Тож любіть себе, свою родину, друзів, рідних! Будьте любимими і здоровими! Зі святом вас! Усім добра й кохання!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *