Mini-EdCamp “Школа-простір освітніх можливостей”

Шановні колеги!
Ми відкриваємо реєстрацію на афілійовану (не)конференцію mini-EdCamp “Школа-простір освітніх можливостей” (м. Золотоноша, Черкаська область 23.03.2019 року) Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій.

Що таке EdCamp?
Це демократичне місце зустрічі: освітяни збираються, щоб обговорити питання, які їх турбують найбільше; унікальна платформа для професійного зростання; відкритий обмін педагогічним досвідом, співпраця й вирішення спільних завдань за принципом «Give – Get» («Дай, якщо можеш, – Візьми, якщо хочеш»). Це означає, що Ви можете поділитися своїм досвідом в атмосфері, яка об’єднує. Кожен і кожна з Вас може бути спікером або спікеркою: у нас діє «закон про дві ноги». Вхід на EdCamp безкоштовний.
Вас очікують дискусії, майстер-класи, тренінги, інтерактивні виставки, таємні локації, чудові фотозони, спілкування з колегами і колежанками за філіжанкою ароматної кави та інші приємні сюрпризи.

Про все це ми будемо анонсувати на сторінці – https://www.facebook.com/EdCampZolotonosha/

Програму ми вже формуємо і маємо ряд досить цікавих подій, про які напишемо згодом.
Водночас ми відкриті для пропозицій і готові надати можливість провести свій локальний захід: лекцію, дискусію, майстер-клас, тренінг тощо.
Пропонуйте!
Для цього у реєстраційній формі є відповідний розділ.
Долучайтеся!

Увага! Важлива інформація!
Для участі ми можемо прийняти близько 100-120 учасників та учасниць. Якщо кількість заявок буде більшою, то перевагу матимуть освітяни/ки, які найбільш детально відповіли на запитання анкети і в телефонному інтерв’ю.
Величезне прохання: будь ласка, вказуйте коректно адресу електронної пошти і номер контактного телефону. Ми надішлемо Вам лист із підтвердженням реєстрації.

Форма реєстрації буде відкрита до 23:59 1 березня 2019 року.
Після цього, протягом тижня, до 8 березня 2019 року ми будемо проводити телефонні інтерв`ю та запрошувати до участі.

Більше про підготовку до EdCamp на офіційній сторінці:

Чекаємо на Вас!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *