Звіт директора СШІТ № 2 2021-2022 (підсумки)

Близько двох тижнів минуло з того часу, як на сайт школи було завантажено Звіт директора за 2021-2022 навчальний рік. 325 сімей взяли участь у голосуванні з оцінювання роботи директора. Зважаючи, що з одного акаунта можна голосувати лише один раз, а в багатьох сім’ях навчається у школі дві та більше дитини, кількість голосів, звісно, могла б бути більшою.

Шановні батьки! Ми отримали величезну кількість позитивних відгуків та приємних слів, за що невимовно вдячні вам. Відрадно, що завдяки вам у першу чергу наші учні мають усе необхідне для навчання та розвитку, адже ми тримаємо освітній фронт у школі, а ви забезпечуєте його тил удома.

Проаналізувавши питання, порушені вами у коментарях, виділили три, що є найбільш повторюваними. Спробуємо дати на них відповіді.

  1. Початок офлайн-навчання з 1 вересня. Мусимо розуміти, що для нас першочерговим пріоритетом є безпека дітей. Оскільки школа не має бомбосховища, питання про відновлення звичайного освітнього процесу лишається відкритим і залежатиме від безпекової ситуації на початок навчального року.
  2. Дозвіл вішати верхній одяг дітей у холодну пору року в навчальних кабінетах. Зважаючи на те, що в школі діє кабінетна система й діти не мають змоги упродовж усього дня перебувати винятково в своєму класі, верхній одяг має знаходитися в роздягальні, де за ним є нагляд працівника школи. У класах же немає жодної гарантії збереження особистих речей дітей, в тому числі й верхнього одягу.
  3. Скасування норми про дотримання ділового стилю одягу. Вимоги до зовнішнього вигляду учнів прописані в Статуті школи, тому, щоб їх поміняти, треба переглядати й змінювати Статут відповідно до всіх чинних вимог. Тож це питання плануємо опрацювати наприкінці серпня – на початку вересня з дотриманням необхідних процедур.

Тож дякуємо за інтерес до життя школи, за співпрацю й до зустрічі у новому навчальному році!