Навчально-виховна робота 2019-2020 н.р.

СШІТ № 2 — це освітній заклад, що ставить за мету забезпечення здобуття освіти понад державний освітній мінімум у поєднанні з професійною підготовкою, здійснення науково-практичної підготовки талановитої учнівської молоді шляхом залучення її до наукової, дослідницької діяльності та участі в роботі Малої Академії Наук. Не випадково учні спеціалізованої школи № 2 стають постійними переможцями міського, призерами та переможцями обласного етапів предметних олімпіад, конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України.

Важливою складовою навчальної діяльності є системний об’єктивний аналіз успішності учнів. Його результати використовуються для оцінки діяльності як окремого вчителя, так і всього педагогічного колективу, дозволяють виявити слабкі сторони навчального процесу і відповідно спланувати роботу щодо усунення недоліків, є матеріалом для індивідуальної роботи як з учнями, так і з педагогами, стимулюють учнівський і педагогічний колективи для поліпшення своєї діяльності.

Моніторинг успішності учнів за 2019-2020 н.р.

Переможці обласного етапу Малої академії наук 2019-2020 н.р.

Секція історії України: Волошина Дар’я, учениця 11 класу. Керівники Галат М.М., Заіка В.М.

Секція прикладної математики: Форостян Любава, учениця 11 класу. Керівник Лискова С.М.

Конкурси та олімпіади 2019-2020 н.р.

Всеукраїнський конкурс учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої»: Терещенко Анна, учениця 10 класу. Керівник Опанасенко Ю.М.

Міжнародний творчий конкурс “Лист до мами”: Ковальчук Ніколай, учень 9-Б класу

Конкурс “Збережемо первоцвіти”: Опанасенко Роман, учень 3-А класу

Конкурс до дня Святого Миколая: Вовк Аліна, учениця 7-А класу

Самоосвіта

Поряд з учнями навчались і наші вчителі. Упродовж цього навчального року опанували безліч нових програм, курсів та отримали відповідні сертифікати на освітніх платформах EdEra, Prometheus тощо.