Дистанційне навчання 2021-2022 н.р.

Звісно, пандемія COVID-19, а далі і війна з російським окупантами  внесли свої корективи і не всі заплановані в школі заходи та предметні тижні були проведені. Та вчителі гідно прийняли цей виклик. Вони швидко зорієнтувалися в ситуації і змогли організувати дистанційне навчання для школярів, не забуваючи і про психологічну підтримку учнів. Педагоги створили нові блоги чи відновили роботу в уже існуючих. Вони тримали зв’язок з учнями і батьками через електронний щоденник, усі вчителі створили класи Сlassroom.google, у яких розміщали завдання для учнів та навчальні матеріали, що допомагали  їм опановувати матеріал на відстані. Аби забезпечити успіхи у навчанні, учителі пропонували учням готові й створювали власні інтерактивні вправи, вели спілкування в соціальних мережах і навіть створювали власні відео уроки. Така небайдужість і творчий підхід наших вчителів допомогли школярам успішно подолати цей складний період, а декому навіть покращити свої академічні здобутки.

Тож наші вчителі завжди у пошуках шляхів, форм і методів, які б давали можливість розвивати в учнів здатність мислити та бути творчими людьми.

Самоосвіта

Поряд з учнями навчались і наші вчителі. Упродовж цього навчального року опанували безліч нових програм, курсів та отримали відповідні сертифікати на освітніх платформах EdEra, Prometheus тощо.