Мої любі учні, мій любий 6-Б клас. Ось і закінчився ще один навчальний рік, ось ви стали ще на один рік дорослішими. І не лише дорослішими, а й дуже досвідченими в інформаційних технологіях у розрізі онлайн-навчання. Усі ці Zoom’и, конференції Читати далі …








