Дорогий мій 7-А!Кожного дня під час дистанційного навчання ми говорили один одному, що сумуємо і чекаємо зустрічі.Сьогодні я хочу подякувати вам, мої любі учні, за сумлінне навчання, за виконання усіх завдань.Дякую, що завжди були на зв’язку.Попереду – відпочинок, нагорода за Читати далі …









