#залишайсявдома#карантин_не_канікули До дистанційного навчання відношуся позитивно, підтримую те, що воно проходить в першій половині дня, бо дитина дотримується режиму, так як є розклад уроків.Діти живуть за графіком, що дозволяє і батькам, і дітям планувати другу половину дня.Налагоджений зворотній зв’язок з Читати далі …








