Чудово розпочали новорічну казку! У неймовірну святкову атмосферу поринули учні 1-Б та 5-А класів під час поїздки до Черкаського академічного театру ляльок. Новорічний настрій, яскрава вистава та талановиті актори подарували дітям справжнє відчуття дива. Цікаві ігри додали драйву, а весела дискотека наприкінці зарядила кожного позитивними емоціями та гарним настроєм! Діти повернулися щасливими й натхненними — так і має починатися зимова казка!








