«Дерево вдячності» — наш символ любові та подяки Захисникам України

До Дня Збройних Сил України Ліга старшокласників Черкащини ініціює “Дерево вдячності”. Натхненні виставкою Ukraine WOW, ми закликаємо кожен навчальний заклад нашої області долучитися. Створімо дерево, на якому кожна стрічка — це подяка. Кожне слово — це підтримка. Кожен колір — це віра в нашу Перемогу. Бо “Дерево вдячності” — це не просто символ. Це наша любов, повага і безмежна вдячність українським захисникам. Тим, хто сьогодні оберігає наш дім. Тим, хто боронить кожен ранок, кожну усмішку, кожен мирний день. Воїне… Я дякую тобі Я пам’ятаю про тебе Я поряд із тобою Приєднуйтесь! Створімо “Дерево вдячності” разом — у школах, ліцеях, громадах. Зав’яжіть стрічку. Скажіть “дякую”. Подаруйте частинку тепла тим, хто тримає нашу Україну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *