У нашій школі пройшли Уроки доброти, до яких ми долучилися в межах VІ Міжнародного уроку доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин від БФ «Щаслива лапа». Учні не лише говорили про любов і турботу, а й показали це на ділі – зібрали корм для чотирилапих друзів. Частина допомоги буде передана зоозахисникам у м. Золотоноша, а інша – у с. Червона Слобода до організації Animal Help Cherkassy.Маленькі кроки творять великі зміни. І доброта, яку діти навчаються проявляти сьогодні, формує відповідальне майбутнє завтра.























