От і завершився Олімпійський тиждень!

Протягом тижня у нашому закладі панувала атмосфера здорового суперництва, командного духу та спортивного запалу. Діти взяли участь у різноманітних естафетах, іграх та змаганнях, спробували себе у нових видах спорту та продемонстрували наполегливість, витривалість і справжній олімпійський характер.

Учні отримали безліч позитивних емоцій, нових вражень та яскравих спогадів. А ми, дорослі, ще раз переконалися, наскільки важливо прищеплювати дітям любов до активного й здорового способу життя.

Дякуємо всім учасникам, організаторам та вболівальникам за підтримку й натхнення. Разом ми зробили цей тиждень особливим і незабутнім!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *