Гордість школи: учениця СШІТ №2 Анастасія Тараненко – серед переможців фіналу МАН України!

12 червня в Черкасах відбулися урочистості з нагоди нагородження переможців Всеукраїнських інтелектуальних змагань та педагогів, які їх підготували. Серед них – учениця СШІТ № 2 Анастасія Тараненко, яка стала переможницею фінального етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів-членів МАН України (ІІ місце) та її наставники Тетяна Терещенко й Ганна Васильчук. Надзвичайно раді й горді, бо такі перемоги – це результат наполегливої праці, таланту, прагнення йти вперед, віри у свої сили, жаги до знань і роботи справжньої команди! Тож успіхів і надалі вам, талановиті, наполегливі й цілеспрямовані сшітівці!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *