Цікавою та змістовною, а головне – корисною – була профорієнтаційна онлайн-зустріч представників Національного університету біоресурсів і природокористування України з учнями випускних класів нашої школи.Під час зустрічі учні побачили сучасні авдиторії та оснащені на найвищому рівні новітні навчальні лабораторії для проведення дослідницької роботи. Наші випускники змогли навіть відчути себе справжніми студентами: побували віртуально в гуртожитку, їдальні, на спортивному майданчику, відпочили в куточку релаксації студентів.Тож щиро дякуємо НУБІП за таку класну можливість!



