Учні 3-Б мали чудову можливість весело та пізнавально провести час з улюбленим другом — Хібукі. Під час заходу ми разом склали розпорядок дня, обговорили важливість режиму та здорових звичок, а також пограли в цікаві інтерактивні ігри, які подарували море позитивних емоцій! Дякуємо авторам за чудові матеріали, які надихають дітей навчатися із задоволенням та роблять процес пізнання веселим і захопливим!
