Безпека в школі: інспектори “Служби освітньої безпеки” провели виховну годину для семикласників

Інспекторами “Служби освітньої безпеки” лейтенантом поліції Вікторією Тільною та рядовим поліції Вячеславом Денисенком проведено виховну годину із учнями 7-А класу.

Обговорено важливі теми, які стосуються нашого повсякденного життя. Основи демократичного суспільства – як це працює в школі та в реальному житті. Відповідальність за свої вчинки – кожен із нас формує атмосферу в класі та школі. Шкільний ланцюг відповідальності – розуміння своєї ролі в спільноті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *