Цього тижня наша школа святкувала свій черговий ювілей – подію, яка об’єднала покоління! Особливими гостями стали наші дорогі вчителі-пенсіонери – люди, які присвятили своє життя вихованню молодого покоління. Наші любі гості мали можливість прогулятися знайомими коридорами, сповненими спогадів, переглянути фото, які зберігають історію школи, та відчути дух змін, що відбулися за ці роки. Але найціннішим стало спілкування з учителями, які сьогодні продовжують освітню справу, та з учнями, які з цікавістю слухали історії минулих років. Завершилась ця тепла зустріч за чашкою чаю. У невимушеній атмосфері обговорювали спільні спогади, ділилися радістю та відчували, як школа об’єднує нас незалежно від часу і обставин. Дякуємо нашим учителям за їхній неоціненний внесок у розвиток школи! Ви – наша гордість і натхнення!














