Новорічні свята – час здійснення всіх мрій, сподівань і найпотаємніших задумів. Кожна дитина плекає в душі надію на те, що в Новому році виконається її найголовніше бажання.Цьогоріч бажання всіх учнів 2-б класу було єдине-ПЕРЕМОГА! Тож на святі було так багато розваг, де діти показали свою силу, спритність, кмітливість, дружбу і, звичайно ж,вміння в найтемніші часи знаходити світло і радість.Свято прокотилося, ніби чарівний калейдоскоп, але позитиву, гарного настрою і радості вистачить дуже надовго. Дякуємо ЗСУ за чудовий день!


















