#З_днем_народження_школо

На вулиці похмуро, а в холі СШІТ № 2 тепло від щирих слів і дитячих усмішок – директорка Олена Вертипорох радо вітала з нагоди 65-річчя школи учнів, батьків, учителів гарними словами і вітамінними подарунками. А одинадцятикласники спробували себе в цей день у ролі справжніх учителів, провівши для своїх молодших друзів уроки з усіх предметів. Цікаво було всім! А день народження улюбленої школи – чудовий день, який не зможуть зіпсувати навіть повітряні тривоги!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *