Відкритий чемпіонат КДЮСШ «Вікторія»

І знову раді писати про успіхи наших сшітівців-дзюдоїстів (тренер Сніжана Собко)! 28 листопада вони взяли участь у відкритому чемпіонаті КДЮСШ «Вікторія» у м. Черкаси та традиційно повернулися з нагородами: зі сріблом – четвертокласниця Богдана Сергієнкова та семикласниця Софія Гавриленко. Бронзові ж медалі вибороли другокласники Софія Вознюк, Єгор Лященко та Лев Поночовний, шестикласники Артем Варченко та Даніл Чувашов, семикласниця Вероніка Шарапа. Гідні результати показали шестикласник Сергій Караван та восьмикласниця Марія Пархомовська. Тож перемог і наполегливості нашим спортсменам і надалі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *