14 листопада директорка СШІТ № 2 Олена Вертипорох взяла участь у Форумі якості освіти за участю представників Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, Міністерства освіти і науки України, інститутів громадянського суспільства, керівників та педагогічних працівників закладів освіти, освітніх експертів.Під час заходу учасники проаналізували трансформації у сфері освіти, обговорили діагностику й подолання освітніх втрат та гнучкість системи освіти через призму нових можливостей. Форум став справді масштабною подією, об’єднавши всіх небайдужих, хто переконаний: у нашої освіти є майбутнє!






