12 листопада у СШІТ № 2 було проведено І етап XV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, до участі у якому долучилися найбільші шанувальники рідної мови та літератури.
Оголошення:
Золотоніська спеціалізована школа №2
інформаційних технологій