Торгівля людьми – це виклик, що потребує глобальних зусиль для боротьби. І тому так важливо підвищувати обізнаність громадськості, діяти відповідально і підтримувати жертв на шляху до відновлення. Тож у СШІТ № 2 в Європейський день протидії торгівлі соціальний педагог Наталія Туліна, психологиня Ольга Котко та інспектор «Служби освітньої безпеки» Вікторія Тільна провели з учнями різних класів тематичні зустрічі щодо протидії цьому явищу та вкотре озвучили заклик до дії: будьте активними, допомагайте поширювати інформацію, підтримуйте ініціативи і не проявляйте байдужості.












