Надзвичайно приємно отримувати щирі вітання й слова подяки! Тож напередодні свого професійного свята наші вчителі та інші працівники школи були безмежно раді чути привітання від засновників нашого закладу та очільниці відділу освіти Лідії Маленко. А пісенне вітання представників культури зворушило серце кожного й кожної.





