Програма «Аси інтернету»

25 вересня вчителі Золотоніської ОТГ мали змогу познайомитися з програмою «Аси інтернету», що впроваджується в Україні громадською організацією «ЕдКемп Україна» і є частиною центрально-східноєвропейської програми Be Internet Awesome, яку пропонує Фонд «Школа з класом» Fundacja Szkoła z Klasą за підтримки Google.org.Під час тренінгу, що проводила Марина Галат, учителі ознайомилися зі змістом програми «Аси інтернету», тематичними уроками, матеріалами для вчительства та батьківства. Попрактикувалися у створенні надійних паролів, звернули увагу на розміщення особистої інформації в соціальних мережах, вчилися використовувати інтернет безпечно і відповідально та спробували інтегрувати вправи в різні навчальні предмети. І це все відбувалося на перетині цифрових навичок із навичками соціально-емоційними.Переконані, що це навчання буде ефективним, тому що безпечне використання інтернету разом із кращим розумінням того, наскільки важливими є «м’які навички», обов’язково стане в пригоді й учнівству, і вчительству, і батьківству.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *