#День_класного_керівника

Літо – чудова пора відпочинку, відкриттів, нових вражень… Своє літо учні 8-А розпочали із мандрівки до Києва. Це була неймовірно крута поїздка, адже за цей день наші учні встигли тааак багато!!! У Музеї Становлення української нації вони змогли пройти шлях становлення нашої держави – від найдавніших часів до сьогодення. Захоплива розповідь гіда, реалістичні фігури історичних персонажів і неймовірна гордість за те, що ми – українці – усе це про Музей! А ще наші восьмикласники змогли зазирнути за лаштунки життя телевізійного каналу «Рада», куди їх люб’язно запросила добра знайома Ольга Бутко, подивитися, як же творяться випуски новин, яке воно, життя телевізійників, почути історії журналістів і спробувати себе в ролі телеведучих. І справжнім релаксом став океанаріум – дивовижне вікно у підводний світ, де немає меж щирому захопленню! Поїздка була справді суперова! І ми щиро дякуємо нашим титанам-захисникам за можливість подорожувати і пізнавати світ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *