Свій випускний 4-А відсвяткував у стилі кольорової вечірки. Це було круто! Кожен приніс смаколик під колір свого одягу, аргументуючи вибір. А ще було безліч цікавих активностей: наші ще четвертокласники створювали коктейль гарного настрою, складали пазли із фотографією свого класу, у які вклали листи у майбутнє та передали їх на зберігання директорці школи Олені Миколаївні. Учні навіть спробували себе у ролі дизайнерів: вони створювали унікальні наряди для себе і для вчительки Ольги Володимирівни. А ще батьки та діти, дякуючи ЗСУ, зібрали й передали кошти нашим захисникам для наближення Перемоги. Завдяки їм і всім-всім, хто був поряд, спогади про початкову школу у наших випускників будуть неймовірно теплими.




























