Учні 6-б класу представили проєкт із математики “Магія чисел” . Цікавою і пізнавальною була розповідь першої команди про історію виникнення чисел. Наукові дослідження про “Теорію чисел” запропонували хлопці другої команди. А учні третьої команди досліджували українські казки в контексті чисел та математичних обчислень. А виступ четвертої команди – з математичними фокусами і загадками – був взагалі феєричним! Усе в нашому 6-Б пройшло весело, цікаво, пізнавально. Дякуємо всім за роботу!















