Звіт директора школи за 2023-2024 н.р.

16 травня у СШІТ № 2 відбулася батьківська конференція – підведення підсумків цього навчального року та визначення пріоритетних напрямків роботи на наступний. Батьки наших учнів мали можливість взяти участь в опитуванні, з результатами якого пропонуємо ознайомитися і вам. Для нас дуже важливо й приємно, що 72,8 % учасників анкетування вважають роботу директора школи задовільною А ще присутні мали можливість отримати вичерпні відповіді на всі поставлені запитання щодо роботи нашого освітнього закладу. І така комунікація – партнерська і відкрита – допомагає встановити довіру між батьками і школою. Тож продовжуємо працювати – так само злагоджено, так само всі разом – задля майбутнього нашої країни. Бо тільки разом ми – справжня сила!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *