І знову наші дзюдоїсти (тренерка Сніжана Собко) стали активними учасниками змагань – на цей раз Відкритого обласного турніру на призи Корсунь-Шевченківської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи. Вітаємо срібного призера – п’ятикласника Сергія Каравана та бронзових призерів: першокласників Гліба Беженара, Тихона Наконечного та п’ятикласника Даніла Чувашова. Чудові результати також показали першокласники Іван Старченко, Лев Поночовний, Єгор Лященко, Іван Сергієнков та п’ятикласник Артем Варченко. Надзвичайно приємно серед учасників із чудовим спортивним потенціалом бачити нашого майбутнього першокласника Єгора Дядюшенка!










