СШІТ №2 безмежно пишається участю наших учнів та учениць у відкритій обласній патріотичній вікторині «Мова – генетичний код нації» (учителі Ганна Васильчук і Юлія Опанасенко)! Ця захоплива подія має важливу мету – виховання гордості за наш народ, його мову, культуру та історичне минуле. Ми вважаємо, що шанобливе ставлення до рідної мови – це не лише наш обов’язок, але й велика честь. Знання, завзятість та ентузіазм школярів вражають! Дякуємо кожному учаснику за активну участь та велике прагнення підтримувати національну свідомість і мовну культуру! Разом ми зміцнюємо дух нашого народу та підіймаємо високо прапор патріотизму! Нехай цей захід стане поштовхом для подальших досягнень та вдосконалення знань! Вперед до нових вершин разом зі школою СШІТ №2!









