13 лютого в рамках марафону обміну педагогічними практиками «Від вчителя до вчителя» відбулася онлайн-зустріч вчителів початкової школи з ознайомлення з практичними кейсами реалізації діяльнісного підходу в освітньому процесі. Спікерами заходу стали вчителі СШІТ N2 Алла Капля та Олена Болгова, які поділилися досвідом застосування кінезіологічних вправ на уроках у початковій школі. Спілкування зі зворотнім звʼязком надихнуло вчителів-практиків на подальшу роботу.




