Пам’ять людська дуже важлива. І людська вдячність – не менш. Саме про це говорили сьогодні десятикласники на зустрічі з паном Олександром, військовим, який захищає наше небо, та Лесею Шкурко, головою ГО “Спілка учасників АТО та волонтерів”. Історія пам’ятника Героям Золотоніщини, загиблим в боях з ерефією, спогади про них та історії тих, хто продовжує щодень наближати Перемогу, не залишили байдужим нікого…



