«Мова у світлинах»

Щиро вітаємо десятикласниць Євгенію Костальєву та Катерину Петренко, переможців конкурсу «Мова у світлинах». Він проходив у межах обласного марафону «Примнож добро, красу і слово!» та мав на меті створення фоторобіт, що сприяють вивченню норм української мови. Не втомлюємося популяризувати рідне слово та вдосконалювати своє мовлення!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *