Збори активу батьківської спільноти відбулися у СШІТ № 2. Ефективно й дружньо батькам та педагогам вдалося порушити й опрацювати низку важливих для життя школи питань. Зокрема, вкотре було обговорено найважливіші положення Статуту школи, Стратегії розвитку, Річного плану роботи й Правил внутрішнього розпорядку. Напередодні річного звіту директора школи Олени Вертипорох, що запланований на 29 травня, ініціативні групи батьків внесли свої пропозиції до основних документів закладу освіти й вирішили продовжити їх доопрацювання після звіту. Відрадно, що батьківський колектив СШІТ № 2 ніколи не лишається байдужим до життя школи і є потужною проактивною силою, яка пропонує та реалізує, творить і створює, робить сама й надихає інших. Працювати в такій команді – одне задоволення.



