Весною, як ніколи, організм відчуває дефіцит вітамінів. І з цим треба щось робити! Тож наші п’ятикласники та шестикласники, дізнавшись на уроці “Пізнаємо природу” (учитель Оксана Опрафат) про користь мікрозелені, і самі спробували виростити її у себе вдома. І от тепер із задоволенням діляться результатами – виявляється: це смачно й дуже корисно!




