Цієї осені освітній портал Алаба, за організаційної підтримки ТОВ «Освітній портал», запросив учнів взяти участь у Всеукраїнському конкурсі дитячої творчості “Перемога”. Присвячений він був Дню захисників і захисниць України.Основна мета конкурсу – сприяння творчого розвитку дітей навіть у такі буремні часи, а також заохочення юних митців поділитися зі світом своїм баченням наших героїв – Захисників та Захисниць України.Учні нашої школи активно брали участь у Конкурсі за двома анонсованими номінаціями – «Малюнок» та «Декоративно-прикладне мистецтво». Нині ж, згідно із оприлюдненими результатами від журі, СШІТ №2 вітає ряд наших талановитих переможців:
– Амалія Василенко (4-Б) – 1 місце
– Артем Розсоха (4-Б) – 2 місце
– Соломія Василенко (2-Б) – 1 місце
– Вероніка Кроха (3-Б) – 1 місце
– Яна Величко (3-Б) – 1 місце
– Каміла Слись (2-А) – 2 місце








