Учителі і влітку продовжують навчатися!

Учителі і влітку продовжують навчатися! У наступному навчальному році частина наших п’ятикласників працюватимуть за програмою “Інтелект України”. Тож активно розпочалося навчання, і саме зараз Марина Галат є учасником практичних занять із курсів «Вступ до історії» та «Навчаємося разом». Творчо, креативно, насичено проходить кожна зустріч з тренерами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *