Весняна толока парку імені Неверовського

Ми всі щиро віримо: наша Перемога дуже близька!!! І як гарно буде зустрічати її в рідному місті – затишному та ошатному! Тож щоб так і було, дружний колектив СШІТ № 2 організував весняну толоку парку імені Неверовського, а спільними зусиллями дійсно можна зробити дуже багато – це українці добре знають і ми вкотре впевнилися в цьому! Весна в рідній Україні обов’язково буде гарною: до цього докладемо всіх зусиль!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *