Чудовий передноворічний подарунок отримала СШІТ № 2 – 10 нових сучасних ноутбуків. Це стало можливим завдяки всеукраїнському проєкту «Ноутбук кожному вчителю», організованому Міністерством освіти і науки України, Міністерством цифрової трансформації за співфінансування з обласного бюджету. Тож тепер працювати й онлайн, і офлайн буде набагато комфортніше і вчителям, і учням. Щиро дякуємо!



