СШІТ № 2 не втомлюється дивувати й дивуватися. Вчителі й адміністрація інколи просто вражають нестандартністю проведених заходів. Так сьогоднішня педрада відбулася у форматі «Рarty на педраді»: занурення в атмосферу новорічних фільмів, музики та посиденьок біля багаття. Надворі зима радує нас снігом, а в школі кожен із присутніх спробував зробити свою новорічну сніжинку. Потім – смайлика з прихованими побажаннями на прийдешній Новий рік. І врешті найбільш захоплива частина – арт-терапія «Розмальовування новорічного пряника» із загадуванням найпотаємнішого бажання. Ми знаємо, що все збудеться. З Новим роком та Різдвом Христовим усіх!

























































