Сьогодні Золотоніська СШІТ № 2 вбралася урочисто й вишукано. Учнівський колектив – творчий, обдарований, легкий на підйом – вирішив облаштувати перед рідною школою святкову фотозону з нагоди прийдешніх Великодніх свят. Так на території нашого закладу з’явилося справжнє писанкове містечко. СШІТ 2 вітає всіх учнів, учителів, батьків, містян зі світлим святом Пасхи і бажає миру в кожну оселю, добробуту в кожну родину, здоров’я кожній людині, щастя, злагоди, любові й винятково позитивних емоцій. Нехай великодня радість не залишає вас у всі дні вашого життя!
Справжня великодня атмосфера панує в 4-А класі. Скрізь, куди не глянь, дитячі мистецькі витвори ваблять пасхальною урочистістю та НУШівською самобутністю. Так діти разом із класним керівником Альоною Назаровою прикрасили писанками й мальованками великоднє деревце, одягли у самостійно зв’язані шапки крашанки, адже цьогоріч весна дуже затримується в дорозі. Крім того, виготовили ще й об’ємні диво-писанки. Найбільший же ажіотаж у наших екпериментаторів-нушівців викликало випікання та розмальовування великодніх пряників: діти власноруч місили й формували у фігури тісто, спостерігали за його випіканням, а потім ще й прикрашали вироби на свій смак та розсуд. І, звісно, найприємнішим моментом було дружнє поїдання своїх кулінарних шедеврів. Немає нічого неможливого для наших четвертокласників. Не втомлюємося їм дивуватися.



























































