В СШІТ № 2 із здобувачами освіти систематично (як індивідуально, так і в класах) проводиться інформаційно-просвітницька робота щодо дотримання ними законодавства, моральних, етичних норм, виховання відповідальності, толерантності, шани і поваги до старших. До проведення такої роботи запрошуються працівники служби у справах дітей, ювенальної превенції. Так, 31 березня з учнями 5-А, 5-Б, 7-Б класів працівники ювенальної превенції Шульга А. М., Шквара Ю. В. та Сташків Я. Я. провели бесіди на теми: «Будьте обачними. Як уникнути булінгу та кібербулінгу», «Дотримуватися законів повинен кожний громадянин».






